...

NASZA OFERTA

DOBRY ZARZĄDCA

Dobry Zarządca dba o prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości prywatnych i wspólnot mieszkaniowych od strony prawnej, księgowej i administracyjnej. W naszej ofercie zajduje się przygotowywani budżetów operacyjnych nieruchomości i zarządzanie nimi, obsługa księgowa najemców oraz właścicieli, optymalizacja kosztów, nadzór nad pracą firm serwisujących, administrowanie infrastrukturą techniczną budynku, a także działania marketingowe. Mamy 10 lat doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami prywatnymi i wspólnotami mieszkaniowymi w Łodzi. Naszą ofertę kierujemy do osób, dla których ważne jest efektywne i kompleksowe zarządzanie budynkiem. 

Wspólnoty mieszkaniowe

Nieruchomości prywatne

Żeby sprostać oczekiwaniom właścicielom mieszkań we wspólnotach mieszkaniowych, w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia biznesowe. Oferujemy zespół złożony z doświadczonych administratorów, zarządcy oraz kadry technicznej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, podwyższając przy tym wartość rynkową budynku. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Dobry Zarządca.

Przeczytaj więcej o ofercie dla wspólnot mieszkaniowych.

Z firmą Dobry Zarządca łatwo będzie przebiegało zarządzanie nieruchomością prywatną – zapewniamy bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Zajmujemy się efektywnym zarządzaniem od strony księgowej, administracyjnej i prawnej. Zapewniamy indywidualne i nowoczesne podejście, a nasz zespół z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. 

Więcej o ofercie dla nieruchomości prywatnych:

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

WŁAŚNIE NAS?

Efektywne zarządzanie nieruchomościami prywatnymi lub wspólnymi to komfort życia i bezpieczeństwo mieszkańców. Z naszych usług korzysta już wiele wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości prywatnych na terenie Łodzi i okolic. Mamy ponad 10 lat doświadczenia i nieustannie dopasowujemy naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych. Wykonywana przez nas praca jest efektywna, a nasz zespół wyróżnia się dużym zaangażowaniem. Potwierdzeniem tego jest nieustannie rosnąca liczba naszych klientów. 

Nasi zarządcy posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje do tego, aby skutecznie zarządzać nieruchomościami. Zapraszamy do współpracy.

Sukces jest robieniem tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz,z kim chcesz i tak długo, jak tylko chcesz.

Bazując na naszym doświadczeniu ciągle dążymy do tego, żeby sposób zarządzania nieruchomościami w naszej firmie faktycznie podnosił komfort mieszkańców. Szybko reagujemy, nasze usługi są kompleksowe, w ofercie mamy nawet działania marketingowe. Optymalizujemy finanse nieruchomości tak, by zapewnić wysoki komfort życia mieszkańców, a wydatki były jak najmniej odczuwalne. Negocjujemy atrakcyjne warunki finansowe.

POTRZEBUJUESZ ZAUFANEGO PARTNERA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, DOBIERZEMY OFERTĘ

dobry zarządca
- efektywne zarządzanie nieruchomościami

Zapraszamy do współpracy wszystkie wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatnych właścicieli budynków z Łodzi i okolic (Zgierza, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego), dla których liczy się jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez nas administrowanie nieruchomościami wyróżnia się doświadczeniem, nowoczesnym podejściem, zaangażowaniem, wysokimi i jasno określonymi standardami oraz zadowoleniem mieszkańców.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.