...

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I OKOLICE
ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCI

dobry zarządca

Usługi w zakresie

zarządzania i administrowania nieruchomościami

Dobry zarządca może być wielkim atutem każdej nieruchomości. Dbamy o to, aby ich najemcy mieli pełen komfort, byli szczęśliwi, bezpieczni i zadowoleni z nieruchomości. Oferujemy sprawdzone i gotowe rozwiązania. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Od wielu lat zajmujemy się z powodzeniem zarządzaniem nieruchomości. Współpracujemy z właścicielami budynków z Aleksandrowa Łódzkiego i okolic oraz ze wspólnotami mieszkaniowymi. Efektywne zarządzanie które oferujemy to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Mamy jasno określone standardy i procedury. Odpowiadamy za codzienne operacje i utrzymanie nieruchomości. To co nas wyróżnia to nowoczesne podejście, pełne zaangażowanie, dostępność i terminowość.  Mamy ogromne doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami na terenie województwa łódzkiego. 

Wspólnoty
mieszkaniowe

Dobry Zarządca obsługuje również wspólnoty mieszkaniowe położone na terenie Łodzi i okolic. Misją prowadzonej przez nas firmy jest kompleksowa obsługa nieruchomości: prawna, administracyjna oraz księgowa.

Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości. Działamy również w kierunku podniesienia wartości rynkowej danego obiektu. Zajmujemy się obsługą najemców i właścicieli, zarządzaniem budżetami operacyjnymi nieruchomości, a także oferujemy obsługę księgową. Po naszej stronie leży również administrowanie infrastrukturą techniczną budynku, racjonalizacja kosztów oraz nadzór firm serwisujących obiekty. Planujemy, koordynujemy i kontrolujemy cały proces zarządzania nieruchomościami. Pracujemy z ludźmi i dla ludzi.

Nieruchomości
prywatne

Nasze autorskie rozwiązania i system zarządzania nieruchomościami pozwalają dostosować sposób zarządzania i administrowania do aktualnych potrzeb na rynku.

Swoje usługi kierujemy również do właścicieli kamienic, spółek z sektora bankowego czy też leasingowego.

Zakres usług jest dobierany indywidualnie do danej nieruchomości. Bierzemy pod uwagę specyfikę nieruchomości.

Czynności

jakie oferujemy w ramach naszych usług

KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA

Zapewniamy księgową obsługę najemców i właścicieli oraz zajmujemy się 
administrowaniem infrastruktury technicznej budynku

BIEŻĄCE UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI

Wiemy jak ważne jest wzorowe funkcjonowanie nieruchomości, a także troska o podnoszenie jej rynkowej wartości.

OBSŁUGA PRAWNA

Do naszych kompetencji należy również składanie i przygotowanie podatkowych deklaracji, zapłata opłat administracyjnych i podatków.

DOBRY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Dobry Zarządca 24 z Łodzi to firma która specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami od ponad 2013 roku. Bogate doświadczenie oraz rzetelne i profesjonalne podejście do pracy pozwala nam nieustannie poszerzać grono zadowolonych klientów. 

 

Jako zarządca nieruchomości dbamy o mieszkania i obsługę dla budynków prywatnych oraz wspólnot. Świadczymy pełną i profesjonalną obsługę nieruchomości, która w kolejnych latach, poprzez racjonalne rozdysponowanie środków wniesionych przez właścicieli lokali, przyczyni się do wzrostu wartości rynkowej nieruchomości poprzez utrzymaniu jej w bardzo dobrym stanie technicznym, podniesienie jej estetyki oraz zminimalizowanie kosztów jej utrzymania.

Nasze zdolności i umiejętność w zarządzaniu nieruchomościami są gwarantem owocnej i dobrej współpracy.

 

Zarządzanie nieruchomościami Łódź

Nasz Zespół

Nasz zespół – to grupa bardzo doświadczonych osób, któe specjallizują się w zarządzaniu nieruchomościami. Mamy pełną gotowość i wszelkie warunki aby oferować Państwu bardzo nowoczesny i jednoczenie sprawdzony model czynności, które wchodzą w skąd administrowania nieruchomościami.

Posiadamy odpowiednie predyspozycje, aby w innowacyjny i efektywny sposób zarządzać nieruchomościami.

ZAUFANY PARTNER? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

dlaczego warto wybrać

współpracę z nami?

Zadowolenie
Klientów

Komfort najemców i mieszkańców lokali stawiamy na pierwszym miejscu.

nowoczesne
podejście

Prezentujemy bardzo innowacyjny i skuteczny model zarządzania nieruchomościami.

Zaangażowanie

Nieustannie dbamy o podniesienie wartości nieruchomości.

Jasno określone
standardy

Działamy według jasno określonych zasad i procedur.

Doświadczenie

Usprawniamy koszty eksploatacji nieruchomości.

Administrowanie nieruchomościami w Aleksandrowie ŁÓDZKIM

akty prawne

Z początkiem lat 90 XX wieku wraz z idącym postępem w inwestycjach deweloperskich oraz  prywatyzacją nieruchomości, koniecznością było powstanie systemu zarządzania nieruchomościami. Konsekwencją tego było powstanie wspólnot moeszkaniowych.

Wspólnoty mieszkaniowe oraz ich funkcjonowanie podlegają określonym przepisom, z którymi mogą się Państwo zapoznać klikając w poniższy przycisk.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.