...

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
SULEJÓW I OKOLICE
ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCI

ZARZĄDZANIE I
ADMINISTROWANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI -
ŁÓDŹ I OKOLICE

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

dobry zarządca

Usługi w zakresie

zarządzania i administrowania nieruchomościami

Dobry Zarządca gwarantuje najwyższą jakość usług, aby zapewnić Ci pełen komfort i bezpieczeństwo podczas zamieszkiwania w Twojej nieruchomości. Jeśli szukasz profesjonalisty w zarządzaniu zapraszamy do współpracy. 

Zaproszenie do współpracy kierujemy do wszystkich wspólnot mieszkaniowych i właścicieli budynków z Sulejowa i okolic dla których priorytetem jest efektywne zarządzanie nieruchomościami. Nasze kompetencje w zakresie administrowania nieruchomościami cechuje nowoczesne podejście, doświadczenie, zaangażowanie, wysokie standardy oraz zadowolenie mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Wspólnoty
mieszkaniowe

Nasza firma zapewnia pełen zakres usług księgowych, administracyjnych i prawnych, tak aby każda nieruchomość była dobrze utrzymana i funkcjonowała prawidłowo. Nasz zespół rzetelnie pracuje nad zwiększeniem wartości rynkowej każdego budynku poprzez różne działania, takie jak zarządzanie budżetem nieruchomości, obsługa księgowa właścicieli i najemców, nadzór nad infrastrukturą techniczną, optymalizacja kosztów, nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla nieruchomości oraz realizacja skutecznych strategii marketingowych. Dzięki kompleksowej obsłudze zadbamy o Twoje potrzeby w zakresie nieruchomości.

Nieruchomości
prywatne

Nasze działania oferujemy również właścicielom nieruchomości będących osobami fizycznymi (np. właściciele kamienic) lub osobom prawnym (m.in. spółki z sektora bankowego, leasingowego, fundusze inwestycyjne).

Oferta jest dla tych osób, dla których liczy się jak najefektywniejsze zarządzanie budynkiem. Zakres usług uwzględnia specyfikę danej nieruchomości i jest opracowywany indywidualnie.

Pragniemy odciążyć Państwa z codziennych obowiązków, związanych z zarządzaniem daną nieruchomością.

Czynności

jakie wykonujemy w ramach naszych usług

KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA

Nasze profesjonalne usługi obejmują prowadzenie księgowości zarówno dla właścicieli jak i najemców nieruchomości, a także zarządzanie infrastrukturą techniczną budynku.

BIEŻĄCE UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI

Zapewnienie optymalnej funkcjonalności nieruchomości i zwiększenia wartości rynkowej.

OBSŁUGA PRAWNA

Zajmujemy się również przygotowaniem deklaracji podatkowych oraz płatnościami podatków i opłat administracyjnych, pozostawiając Państwu spokój i możliwość skupienia się na innych ważnych sprawach.

DOBRY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Dobry Zarządca 24 to profesjonalna firma pochodząca z Łodzi, która działa na rynku nieruchomości od 2013 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzetelnej pracy, firma z powodzeniem zdobyła wielu zadowolonych klientów w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.

JRolą zarządcy nieruchomości jest również obsługa wspólnot mieszkaniowych i utrzymanie budynków poszczególnych właścicieli. Nasze usługi obejmują wszystkie aspekty związane z nieruchomościami i mają na celu podniesienie ich wartości rynkowej. Poprzez efektywne wykorzystanie środków finansowych wpłacanych przez właścicieli lokali dążymy do utrzymania nieruchomości w optymalnym stanie technicznym, poprawy jej estetyki oraz minimalizacji kosztów utrzymania. Nasza duże doświadczenie zapewnia Państwu owocną i satysfakcjonującą współpracę.

Zarządzanie nieruchomościami Łódź

Nasz Zespół

Zespół firmy Dobry Zarządca składa się z wykwalifikowanych i zdolnych osób, które posiadają wymagane predyspozycje aby w sposób nowoczesny i skuteczny wykonywać zadaia związanych z zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości.

ZAUFANY PARTNER? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

dlaczego warto wybrać

właśnie nas?

Doświadczenie

Usprawniamy koszty eksploatacyjne nieruchomości

nowoczesne
podejście

Wykorzystujemy różne rozwiązania, aby skutecznie zarządzać nieruchomościami.

Zaangażowanie

Naszym głównym celem jest zwiększenie wartości nieruchomości w efektywny sposób.

Jasno określone
standardy

Nasze działania są prowadzone na wysokim poziomie, zapewniając ich skuteczność.

Zadowolenie
Klientów

Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie komfortu mieszkańcom i najemcom naszych lokali.

Administrowanie nieruchomościami w Łodzi

akty prawne

Na początku lat 90. inwestycje w nieruchomości i ich prywatyzacja doprowadziły do konieczności stworzenia odpowiedniego systemu zarządzania nieruchomościami. W efekcie pojawiła się koncepcja wspólnot mieszkaniowych. Przepisy regulujące funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych można znaleźć klikając w poniższy przycisk. Zapewniamy, że są one aktualne.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.