...

ZARZĄDZANIE I
ADMINISTROWANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI -
ZGIERZ I OKOLICE

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
ZGIERZ I OKOLICE
ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCI

ZARZĄDZANIE I
ADMINISTROWANIE
NIERUCHOMOŚCIAMI -
ŁÓDŹ I OKOLICE

PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

dobry zarządca

Usługi w zakresie

zarządzania i administrowania nieruchomościami

Dobry Zarządca to idealny wybór, jeśli szukają Państwo firmy która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy pełen komfort i bezpieczeństwo odnośnie aktualnie zamieszkiwanej nieruchomości w Zgierzu. 

Współpracujemy z prywatnymi właścicielami budynków w Zgierzu i okolicach oraz ze wspólnotami mieszkaniowymi. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich dla których liczy się bardzo efektywne zarządzanie nieruchomościami. To co nas wyróżnia przy administrowaniu nieruchomościami to: bogate doświadczenie, innowacyjne podejście, wysoko stawiane cele, pełne zaangażowanie i profesjonalne zarządzanie. Naszą wizytówką są setki zadowolonych klientów.

Wspólnoty
mieszkaniowe

Dobry Zarządca specjalizuje się w zarządzaniu i w administrowaniu nieruchomościami. Nasz zespół zawsze jest do dyspozycji naszych klientów i z zaangażowaniem usuwa wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem budynków.

Prowadzone przez nad działania wpływają na podniesienie wartości rynkowej budynku. Prowadzimy bieżącą obsługę właścicieli i najemców, zajmujemy się obsługą księgową, przygotowujemy i zarządzamy budżetami operacyjnymi nieruchomości. Optymalizujemy koszty, administrujemy infrastrukturę techniczną budynku oraz nadzorujemy działalność firm serwisujących nieruchomości. 

Nieruchomości
prywatne

Naszą ofertę kierujemy również do właścicieli nieruchomości które są osobami fizycznymi (właściciele kamienic) lub też osobom prawnym (spółki z sektora bankowego, leasingowego, fundusze inwestycyjne).

Pracę nad daną nieruchomością dobieramy i ustalamy indywidualnie. Dbamy o jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomością. Ustalając zakres usług bierzemy pod uwagę specyfikę danej nieruchomości.

Naszą misją jest odciążenie Państwa od codziennych obowiązków, które związanie są zarządzaniem nieruchomością.

Czynności

jakie wykonujemy w ramach naszych usług

KSIĘGOWOŚĆ I ADMINISTRACJA

Obsługa księgowa właścicieli i najemców
administrowania infrastrukturą techniczną budynku

BIEŻĄCE UTRZYMANIE NIERUCHOMOŚCI

Dobre funkcjonowanie nieruchomości oraz podnoszenie jej wartości rynkowej

OBSŁUGA PRAWNA

Przygotowanie i składanie deklaracji podatkowych, zapłata opłat administracyjnych oraz podatków.

DOBRY ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Dobry Zarządca 24 to firma która na wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku nieruchomości w Zgierzu. Specjalizujemy się w dziedzinie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Setki wielu zadowolonych klientów to dla nas najlepsza rekomendacja.

Zarządzanie przez nas nieruchomościami obejmuje wspólnoty mieszkaniowe, a także obsługę budynków właścicieli prywatnych. Oferowana przez nas kompleksowa obsługa nad nieruchomościami pozwoli w przyszłości podnieść wartość rynkową nieruchomości. Dzięki naszej pracy ma ona szanse być utrzymana w należytym stanie technicznym. Również pracujemy nad zwiększeniem estetyki nieruchomości oraz obniżeniem kosztów jej utrzymania, Nasze wysokie kompetencje to gwarancja pewnej i rzetelnej współpracy.

Zarządzanie nieruchomościami Zgierz

Nasz Zespół

Zespół Dobry Zarządca – to grupa wykwalifikowanych oraz kompetentnych ludzi. Mamy predyspozycje niezbędne do tego, by móc w sposób nowoczesny i skuteczny wykonywać czynności charakteryzujące administrowanie nieruchomościami.

ZAUFANY PARTNER? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 

dlaczego warto wybrać

właśnie nas?

Doświadczenie

Optymalizujemy koszty eksploatacyjne nieruchomości.

nowoczesne
podejście

Korzystamy z szeregu alternatywnych rozwiązań do zarządzania nieruchomościami.

Zaangażowanie

Efektywnie dążymy do wzrostu wartości nieruchomości.

Jasno określone
standardy

Transparentność i skuteczność naszych działań.

Zadowolenie
Klientów

Maksymalizujemy komfort mieszkańców i najemców lokali.

Administrowanie nieruchomościami w Zgierzu

akty prawne

Od początku lat 90 XX wieku wraz z rozwojem inwestycji deweloperskich oraz prywatyzacją nieruchomości nieuniknione było stworzenie systemu odpowiedniego zarządzania nieruchomościami. Następstwem tego, powstało pojęcie wspólnoty mieszkaniowej.

Działanie wspólnot mieszkaniowych regulują odpowiednie przepisy, które znajdą Państwo, klikając w poniższy przycisk.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.