...

O NAS

DOBRY ZARZĄDCA

Efektywne funkcjonowanie nieruchomości oraz ich rynkowy sukces wymaga aktywnego, stale doskonalonego i na wskroś nowoczesnego systemu zarządzania. Uważna obserwacja przemian na rynku, kompleksowa analiza zachowań konsumentów oraz kreatywne przewidywanie przyszłych kierunków rozwoju decyduje dziś o sukcesie projektu w sferze zarządzania nieruchomościami.

Nowoczesne narzędzia biznesowe

Nasze usługi

Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi biznesowych do zarządzania nieruchomościami jest dziś oczekiwane przez naszych klientów. Codzienne życie przyzwyczaja nas do luksusów, tym bardziej w zaciszu swojego mieszkania. W dzisiejszych czasach wszyscy cenimy sobie prostotę ale i funkcjonalność. Wyższe potrzeby właścicieli lokali mieszkalnych przekładają się na dzisiejszy rynek administrowania nieruchomości. Dlatego w odpowiedzi na wysokie wymagania naszych klientów powstała firma Dobry Zarządca. Zespół złożony z doświadczonego zarządcy, administratorów nieruchomości oraz kadry technicznej sa podstawą sukcesu firmy.

Ciesz się zamieszkiwaniem we własnym “M”. My zajmiemy się resztą!

Nasze usługi

Dobry Zarządca świadczy pełen wachlarz usług zarządczych dla właścicieli mających na celu prawidłowe funkcjonowanie nieruchomości i dbałość o podnoszenie jej wartości rynkowej począwszy od: bieżącej obsługi właścicieli i najemców, przygotowywania i zarządzania budżetami operacyjnymi nieruchomości, obsługi księgowej właścicieli i najemców, administrowania infrastrukturą techniczną budynku, optymalizacji kosztów, nadzoru nad działalnością firm serwisujących nieruchomość po planowanie i realizację skutecznych działań marketingowych w projektach,etc.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ

WŁAŚNIE NAS?

Od tego, w jaki sposób przebiega zarządzanie nieruchomościami, zależy nie tylko bieżąca wartość budynków oraz efektywne dążenie do jej wzrostu, ale również komfort mieszkańców. Z naszych usług od dłuższego czasu korzysta wiele wspólnot mieszkaniowych oraz prywatnych właścicieli nieruchomości w Łodzi, a liczba ta stale wzrasta – jest to najlepszą gwarancją tego, że wykonywane przez nas administrowanie nieruchomościami faktycznie przynosi zamierzone efekty. 

Nie da się ukryć, że dobry zarządca nieruchomości jest niezbędny do tego, by faktycznie można było mówić o takim zjawisku jak efektywne zarządzanie nieruchomościami.

Jesteśmy przekonani, że każdy nasz zarządca nieruchomości posiada wszelkie kwalifikacje, kompetencje oraz predyspozycje niezbędne do tego, by móc w sposób nowoczesny i skuteczny wykonywać czynności charakteryzujące administrowanie nieruchomościami.

Sukces jest robieniem tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz,z kim chcesz i tak długo, jak tylko chcesz.

Nie tylko staramy się, ale faktycznie dążymy do tego, by wykonywane przez nas zarządzanie nieruchomościami przynosiło maksymalny komfort mieszkańcom i najemcom lokali. W tym celu współpracujemy z firmami zewnętrznymi, zapewniając konkurencyjne ceny dla takich usług jak usuwanie usterek, różnego rodzaju przeglądy stanu technicznego, remonty, ubezpieczenia. Każdy nasz zarządca nieruchomości stara się dążyć do jak największej optymalizacji finansów nieruchomości, tak by wydatki były jak najmniej odczuwalne, a jednocześnie, by administrowanie nieruchomościami zapewniało maksymalny komfort mieszkania. Zapewniamy, że nasz zarządca nieruchomości jest w stanie wynegocjować atrakcyjniejsze warunki finansowe niż pojedyncza wspólnota mieszkaniowa czy właściciel obiektu.

POTRZEBUJUESZ ZAUFANEGO PARTNERA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, DOBIERZEMY OFERTĘ

dobry zarządca
- efektywne zarządzanie nieruchomościami

Zapraszamy do współpracy wszystkie wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatnych właścicieli budynków z Łodzi i okolic (Zgierza, Pabianic, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego), dla których liczy się jak najbardziej efektywne zarządzanie nieruchomościami. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez nas administrowanie nieruchomościami wyróżnia się doświadczeniem, nowoczesnym podejściem, zaangażowaniem, wysokimi i jasno określonymi standardami oraz zadowoleniem mieszkańców.

Nasze

uprawnienia

Szanowni Państwo,

Zdajemy sobie sprawę, że mimo ogromu firm świadczących usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami trudno jest znaleźć tę, która sprosta wszystkim stawianym przed nią oczekiwaniom.

Jeśli jednak szukacie kogoś kto świadcząc usługi na najwyższym poziomie zapewni Państwu osiągnięcie pełnego komfortu i bezpieczeństwa zamieszkiwania w Państwa nieruchomości to trafiliście na Dobrego Zarządcę.

Kompleksowa i profesjonalna obsługa

Pragniemy zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługi nieruchomości, która w przyszłości dzięki racjonalnemu wykorzystaniu środków finansowych wpłacanych przez Właścicieli lokali, przyczyni się do podniesienia wartości rynkowej nieruchomości poprzez, utrzymanie jej w należytym stanie technicznym, zwiększenie jej estetyki i obniżenie kosztów jej utrzymania.

Usługa zarządzania i administrowania nieruchomością - cena

Cena za usługę zarządzania i administrowania nieruchomością stanowi wypadkową wielkości nieruchomości oraz potrzeb jej Właścicieli. Każdorazowo stawkę tę ustalamy indywidualnie. Zapewniamy jednak, że w swoich działaniach kierujemy się nie tylko literą prawa, ale również etyką zawodową, zasadą ochrony interesów Właścicieli nieruchomości oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę. Zaręczamy, iż obdarzenie nas zaufaniem będzie najlepszą inwestycją w Państwa nieruchomość.

Zapraszamy do współpracy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.